KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253241

nr 1325 3241

Ernst Wrede

(1907-1973), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 24x66 cm

Ernst Wrede, svensk bildkonstnär född 1907, död 1973.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2020
kl 20:26:01

6/5 21:10:51 1      Vinnande bud

Ernst Wrede

Läs mer om Ernst Wrede